Site verification (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj
