Site verification (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加
