Site verification (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
