Site verification (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă
