SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Advanced
ar: متقدم

en: Examples:
ar: أمثلة:
