SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Examples:
cs: Příklady:
