SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Advanced
eo: Specialaj
