SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced
jv: Mahir
