SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Advanced
ka: გაფართოებული
