SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced
lt: Papildomai
