SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced
lv: Paplašināts
