SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Examples:
sk: Príklady:

en: JavaScript Code
sk: Kód JavaScriptu
