SiteCatalyst (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட
