SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Advanced
da: Avanceret

en: Add tracking for specific roles
da: Tilføj sporing af specifikke roller

en: Add to the selected roles only
da: Tilføj kun til de valgte roller
