SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Examples:
el: Παραδείγματα:

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους
