SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Examples:
gl: Exemplos:
