SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Advanced
hi: विकसित
