SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Advanced
hu: Haladó

en: Examples:
hu: Példák

en: JavaScript Code
hu: JavaScript kód

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.
