SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Advanced
is: Ítarlegt
