SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: Name
it: Nome

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Statistics
it: Statistiche

en: Advanced
it: Avanzate

en: Examples:
it: Esempi:

en: Add tracking for specific roles
it: Abilita la tracciabilità per ruoli specifici

en: Add to the selected roles only
it: Abilita solo per i ruoli selezionati
