SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Advanced
oc: Avançat

en: Examples:
oc: Exemples :
