SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Examples:
pl: Przykłady:

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról
