SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Statistics
fa: آمار

en: Advanced
fa: پیشرفته
