SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Advanced
sv: Utökad

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Custom Variables
sv: Anpassade variabler
