SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Add tracking for specific roles
tr: Belirli rollere takip ekle

en: Add to the selected roles only
tr: Sadece seçili rollere ekle
