SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced
uk: Розширені

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей
