SiteCatalyst (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Examples:
vi: Thí dụ:

en: JavaScript Code
vi: Mã JavaScript
