SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Advanced
be: Дадаткова
