SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Advanced
ca: Avançat

en: Examples:
ca: Exemples:

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats
