SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Value
es: Valor

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Advanced
es: Avanzado

en: Examples:
es: Ejemplos:

en: Add tracking for specific roles
es: Añadir seguimiento para roles específicos

en: Add to the selected roles only
es: Únicamente añadir a los roles seleccionados
