SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced
et: Täpsem
