SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Examples:
eu: Adibideak:
