SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Examples:
fi: Esimerkkejä:

en: Add tracking for specific roles
fi: Lisää jäljitys valituille rooleille

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille
