SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Advanced
fr: Avancé

en: Examples:
fr: Exemples :

en: Add tracking for specific roles
fr: Activer le suivi pour les rôles sélectionnés

en: Add to the selected roles only
fr: Ajouter aux rôles sélectionnés uniquement
