SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Examples:
he: דוגמאות:

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים
