SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Advanced
hr: Napredno
