SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Statistics
id: Statistik

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Examples:
id: Contoh:
