SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Statistics
ja: 統計

en: Advanced
ja: 高度

en: Examples:
ja: 例:

en: Add tracking for specific roles
ja: トラッキングを加える特定の役割
