SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen
