SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Statistics
ro: Statistici

en: Advanced
ro: Avansat

en: Examples:
ro: Exemple
