SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Statistics
ru: Статистика

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Examples:
ru: Пример:

en: JavaScript Code
ru: Код JavaScript

en: Add tracking for specific roles
ru: Добавить отслеживание определенных ролей

en: Add to the selected roles only
ru: Добавить только для выбранных ролей
