SiteCatalyst (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
