SiteInfo (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ast: Preseos

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Database name
ast: Nome de la base datos
