SiteInfo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Modules
bg: Модули

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Node
bg: Материал

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Roles
bg: Роли

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
