SiteInfo (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Modules
ca: Mòduls

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Roles
ca: Rols

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: Site Information
ca: Informació del lloc
