SiteInfo (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Modules
cs: Moduly

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Node
cs: Uzly

en: Site name
cs: Název webu

en: Roles
cs: Role

en: Database name
cs: Název databáze

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Drupal version
cs: Drupal verze
