SiteInfo (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Node
cy: Nod

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Database name
cy: Enw'r Gronfa Ddata
