SiteInfo (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་
