SiteInfo (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Modules
eo: Moduloj

en: Node
eo: Nodo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Roles
eo: Roloj

en: Database name
eo: Datumbaza nomo
