SiteInfo (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Modules
gl: Módulos

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node
gl: Nodo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal
